Víkendovka Bublin v Jistebnici - duben 2023

Naše první víkendovka se blíží. Společně strávíme necelé dva dny na naší střediskové základně v Jistebnici. Jde o objekt skautské klubovny s kuchyní a koupelnou. Spát budeme pohromadě v jedné z kluboven ve spacácích na karimatkách. Vařit nám bude náš dvorní táborový kuchař Pipin. Čeká nás spousta her a zábavy v přírodě, večerní zpívání u ohně nebo společné večerní čtení do ouška. Těšíme se moc. Přidáš se?

Sraz: v sobotu 22. 4. 2022 v 9,00 v Jistebnici - na náměstí u kašny

Konec: v neděli ve 14,00 tamtéž

S sebou: spacák, karimatka (pěnová či nafukovací), polštářek, plyšáček, baterka, oblečení na spaní, ručník, hygienické potřeby (kartáček, pasta, mýdlo, hřeben), kapesníky, přezůvky

Oblečení dle počasí, náhradní oblečení, spodní prádlo, ponožky, vhodné boty na chůzi

Do batůžku: pláštěnka, láhev na pití, zápisník, pastelky, šátek, uzlovačka

Balit je vhodné do cestovní tašky. (Krosna je vhodná, pokud je otevíratelná v přední části).

Účastnický poplatek: 350 Kč

Účast svého dítěte prosíme potvrdit do pátku 14.4.2023 odevzdáním připojeného formuláře. Přihlášku lze zaslat také prostřednictvím skenu vyplněného dokumentu na tento email.
V pátek 14.4. v 17,15 u klubovny nabízíme možnost dozvědět se více informací k akci nebo konkrétní rady a tipy např. jaký spacák či karimatka je pro Bubliny vhodná, jak a do čeho nejlépe věci balit.... a prostor bude i pro Vaše dotazy a nejasnosti.
V případě dotazů, nejasností či nejistot se určitě ptejte - osobně či pište nebo volejte.

Přílohy k článku:

Přihláška víkendovka duben 2023
12.57 kB  Stáhnout
Přihláška víkendovka duben 2023
12.57 kB  Stáhnout