Přístavba klubovny v Opařanech

V tomto týdnu se v Opařanech započalo s budováním další místnosti a sociálů ve skautské klubovně a to zejména díky finanční podpoře od jistebnické firmy GS Technik s.r.o..  Po vykopání základů na nás v sobotu čekal velký úkol a to zabetonovat základové pasy. Šlo nám to skvěle a tak jsme se ještě pustili do usazení a zabetonování šalovaček (pro nás "odborníky" ztraceného bednění :-) ). Poté ještě neúnavná mládež zavozila kamenem část základů. Tímto jsme si vyčerpali i práci na neděli, tudíž hurá - máme volnou neděli. Příští týden a víkend, pokud se zadaří, nás bude čekat betonování základové desky.

Ve středu 26.8. jsme dozavezli část základů kamením, taškama a štěrkem. Žába nám to poskákala a v pátek budeme pokračovat.

V pátek 28.8. a v sobotu 29.8. byla dokončena příprava pro betonování základové desky. Dozavezena zbylá část, kde jsou odpady a položeny kari sítě a bednění. Teď už zbývá jen zabetonovat.

Pátek 4.9.2015 - A JE TO!!  Základová deska zabetonovaná. Dále nás v září a říjnu čeká vybudovat příjezdovou cestu od zastávky autobusu ke klubovně.

Díky všem!