Co vzít s sebou na schůzku?

Co vše sbalit na schůzku, do čeho to sbalit. Prosíme všechny o co nejzodpovědnější dodržení.

 

Seznam věcí na schůzku

Šátek, uzlovačka (asi 1,5m), zápisník s tvrdými deskami A5 či A6, trhací blok nebo papíry na hry, propiska, penál, KPZ, lahev s pitím, přezůvky, stezka (kdo má). Vše sbalit nejlépe do batohu na záda.

 

Seznam věcí v KPZ

KPZ - Krabička Poslední Záchrany

Svíčka, zápalky a škrtátko, březová kůra k zapalování ohně, papír, obyčejná tužka, křída, jehla a nit, zavírací špendlíky, obyčejné špendlíky, 3 různě velké knoflíky, polštářková náplast, 3 různě velké hřebíky, napínáčky, provázek, drátek, gumičky, 30kč (na telefon či náhlé potřeby), poštovní známka, lísteček s tísňovými telefonními čísly, adresou domu a čísly na rodiče přilepený na vnitřní straně víčka krabičky.

Všechny tyto věci patří do krabičky o velikosti maximálně 12cm x 7cm. Mezi nejvhodnější krabičky patří kovové krabičky, krabičky od energi-bombonu. Nevhodné jsou krabičky z měkkých plastů, jelikož křupnou v batohu a vysypou se.

 

Jaké dokumenty je potřeba vyplnit

Stálý člen

Nutno je vyplnit dokument s názvem Údaje člena. Tento dokument je nutno vyplnit každý rok znovu, jelikož některé náležitosti se mohou změnit. Dokument je přiložen, stačí vytisknout a vyplnit.

Prosíme všechny o doručení nejlépe do konce září.

Nový člen

Rodiče nového člena vyplní dokumenty, které jsou umístěny na webových stránkách v záložce O Třináctce a dále podzáložce Přihláška nového člena.

Odkaz zde: http://trinactkaoparany.cz/o-trinactce/prihlaska-noveho-clena